на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW BALANCE Дуксер ATHLETICS
NEW BALANCE Дуксер ATHLETICS
NEW BALANCE Дуксер ATHLETICS
NEW BALANCE Дуксер ATHLETICS
NEW BALANCE Дуксер ATHLETICS
NEW BALANCE Дуксер ATHLETICS
NEW BALANCE Дуксер ATHLETICS
NEW BALANCE Дуксер ATHLETICS
NEW BALANCE

NEW BALANCE Дуксер ATHLETICS

код на производ: WT31525-WAD
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Со мешавина од инспирација од 70-тите и 90-тите, женскиот lifestyle дуксер NEW BALANCE ATHLETICS REMASTERED ви нуди стил што привлекува внимание. Овој женски дуксер има предимензиониран крој, кој ви дава многу простор за движење и опуштено чувство. Спецификација:

 • Женски дуксер со капа – lifestyle
 • Двоен ткаен памучен материјал
 • Затворање со патент
 • Голем џеб на предната страна
 • Состав: 75% памук, 15% рециклиран полиестер, 10% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.432 MKD
  Заштеда 20%
  4.290 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Патики WS327LH
  Prosecna ocena:
  glas
  3
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.168 MKD
  Заштеда 25%
  6.890 MKD
  големина
  7

  слични производи