на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер Superstar
adidas Дуксер Superstar
adidas Дуксер Superstar
adidas Дуксер Superstar
adidas Дуксер Superstar
adidas Дуксер Superstar
adidas Дуксер Superstar
adidas Дуксер Superstar
adidas

adidas Дуксер Superstar

код на производ: IC2376
Šifra proizvođača: EKI21
4.688 MKD
4.688 MKD
3.750 MKD
Заштеда: 938 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • L
 • M
 • S
 • XL
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Superstar lifestyle јакна е одлично решение за пролетните денови. Оваа лесна јакна е целосно направена од рециклирани материјали и е лесна за одржување. Автентичен изглед на аdidas, спортски и модерен, ќе привлече внимание каде и да се појавите. Познатите линии на аdidas имаат неочекувана позиција што ја надополнува естетиката. Добијте ја вашата доза на adidas стил и удобност со оваа јакна која лесно ќе се вклопи во вашиот спортско-шик стил. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од нашите решенија за да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Lifestyle јакна
 • 100% рециклиран материјал
 • adidas 3-линии

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики HQ9019
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.988 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.230 MKD
  Заштеда 20%
  5.288 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Патики ID6982
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.988 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики FX6033
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.713 MKD
  Заштеда 40%
  6.188 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики HQ4284
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.470 MKD
  Заштеда 20%
  8.088 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-

  слични производи