на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

DOT Дуксер MENS HOODY
DOT Дуксер MENS HOODY
DOT Дуксер MENS HOODY
DOT Дуксер MENS HOODY
DOT Дуксер MENS HOODY
DOT Дуксер MENS HOODY
DOT Дуксер MENS HOODY
DOT Дуксер MENS HOODY
DOT Дуксер MENS HOODY
DOT Дуксер MENS HOODY
DOT

DOT Дуксер MENS HOODY

код на производ: DTA231M612-10
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд DOT
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
DOT
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.865 MKD
Заштеда 45%
3.390 MKD
големина
M
S
Sačuvano u omiljne
DOT
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.543 MKD
Заштеда 25%
3.390 MKD
големина
2XL
L
M
S

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FB7998-672
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер MT33559-MS
3.992 MKD
Заштеда 20%
4.990 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FD7415-010
4.712 MKD
Заштеда 20%
5.890 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL