на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Дуксер Hack the Elite
Дуксер Hack the Elite
Дуксер Hack the Elite
Дуксер Hack the Elite
Дуксер Hack the Elite
Дуксер Hack the Elite
Дуксер Hack the Elite
Дуксер Hack the Elite
Дуксер Hack the Elite
Дуксер Hack the Elite

Дуксер Hack the Elite

код на производ: IC5740
Šifra proizvođača: EUS97
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas Hack the Elite е удобен машки дуксер lifestyle со интересен дизајн и спортски стил. Мек и пријатен дуксер кој ви обезбедува се што очекувате од функционална дуксера и многу брзо ќе стане прва во вашата неделна ротација. Направен е од мек француски фротир, кој во контакт со кожата дава пријатност и удобност. Инспириран од графитите и легендарното лого на трифолија, едноставно ве поттикнува да го носите, а можете да го носите во различни пригоди. Капата лесно се персонализира, а во кенгурскиот џеб можете да ги ставите сите ваши ситници и по потреба да ги загреете рацете.
Спецификација:

 • Машки дуксер - lifestyle
 • Прилагодлива капа
 • Кенгурски џеб

 • КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики HQ6953
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.616 MKD
  Заштеда 25%
  7.488 MKD
  големина
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  Sačuvano u omiljne
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.432 MKD
  Заштеда 20%
  4.290 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Патики CJ3906-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.193 MKD
  Заштеда 25%
  9.590 MKD
  големина
  4.5Y
  4Y
  5Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики M7650C
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.518 MKD
  Заштеда 25%
  4.690 MKD
  големина
  10.5
  11
  11.5
  13
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DC3584-200
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.590 MKD
  големина
  10
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9.5

  слични производи