на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Дуксер Trefoil
Дуксер Trefoil
Дуксер Trefoil
Дуксер Trefoil
Дуксер Trefoil
Дуксер Trefoil
Дуксер Trefoil
Дуксер Trefoil

Дуксер Trefoil

код на производ: IB7434
Šifra proizvođača: DCO37
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Јасно е, секој треба да го има својот совршен дуксер, а женскиот дуксер на adidas Trefoil е ваш. Овој дуксер ја покажува љубовта на adidas со логото Trefoil со целосна големина на предната страна. Терито од чист памук е неодоливо меко, а класичниот кенгурски џеб ги одржува рацете топли или ситните предмети при рака. Ставете ја капата или оставете ја да виси и подгответе се да се опуштите во текот на денот. adidas памучните производи поддржуваат поодржливо производство на памук.
Спецификација:

  • Regular fit
  • Прилагодлива капа
  • Еластични делови на ракавите и рабовите
  • Кенгурски џеб
  • Состав: 100% памук – Француски фротир

  • слични производи