на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер Always Original
adidas Дуксер Always Original
adidas Дуксер Always Original
adidas Дуксер Always Original
adidas Дуксер Always Original
adidas Дуксер Always Original
adidas Дуксер Always Original
adidas Дуксер Always Original
adidas Дуксер Always Original
adidas Дуксер Always Original
adidas Дуксер Always Original
adidas Дуксер Always Original
adidas

adidas Дуксер Always Original

код на производ: IC5580
Šifra proizvođača: EUZ65
5.588 MKD
5.588 MKD
3.911 MKD
Заштеда: 1.677 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
 • 2X
 • 2XL
 • 2XS
 • 3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Женската тренерка lifestyle adidas Always Original нуди класичен, но многу модерен изглед што со задоволство го избирате. Горниот дел од тренерката се состои од два дела, поточно можете да го носите како елек и како јакна или и двете истовремено. Дизајнерските линии се добро познати, но начинот на кој ќе ги стилизирате е целосно ваш избор. Има и патент со целосна должина, така што неговата отвореност лесно се прилагодува. Логото на adidas и познатите три линии јасно ја покажуваат наклонетоста кон омилениот бренд. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали.
Спецификација:

 • Женски тренерки - lifestyle
 • Целосен патент
 • Еластични делови
 • Дводелна конструкција
 • Машинско перење
 • Состав: 50% памук, 43% рециклиран полиестер и 7% еластин
 • Логото на adidas

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.230 MKD
  Заштеда 20%
  5.288 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи