на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Дуксер Graphics Monogram
Дуксер Graphics Monogram
Дуксер Graphics Monogram
Дуксер Graphics Monogram
Дуксер Graphics Monogram
Дуксер Graphics Monogram
Дуксер Graphics Monogram
Дуксер Graphics Monogram

Дуксер Graphics Monogram

код на производ: HZ4155
Šifra proizvođača: EUS86
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Зголемете го вашиот стил со машката горен дел тренерка на патеката adidas Graphics Monogram. Овој горен дел тренерка се одликува со луксузен монограм со повеќе тонови и јака за држење, совршени за подигање на ретро-лежерен изглед на следното ниво. Дефинитивно би можеле да го носите кога одите на забава, но одлично е и за секојдневните обврски кои ги правите со стил. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на adidas за елиминирање на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Целосно затворање со патент
 • Исправена јака
 • Странични џебови со патент
 • Еластични манжетни на ракавите и рабовите
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер JCWA122001-485
  6.290 MKD
  големина
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер JCWA122001-482
  6.290 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер JCBAS223802-101
  8.190 MKD
  големина
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер JCRA222003-482
  4.990 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:9
  Дуксер FB7921-330
  8.790 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер JCBAS223802-382
  8.190 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS