на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер Always Original
adidas Дуксер Always Original
adidas Дуксер Always Original
adidas Дуксер Always Original
adidas Дуксер Always Original
adidas Дуксер Always Original
adidas Дуксер Always Original
adidas Дуксер Always Original
adidas

adidas Дуксер Always Original

код на производ: IC5592
Šifra proizvođača: EVR94
5.288 MKD
5.288 MKD
3.702 MKD
Заштеда: 1.586 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XL
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Always Original е женски дуксер lifestyle кој може да се носи на многу начини и кој внесува ретро атмосфера во вашиот моден стил. Оваа дуксерка може да се носи како елек со широко држење со големо лого на трифолија или како дуксер со прилагодлива капа што лесно се персонализира. Можете да го носите и заедно, што потсетува на осумдесеттите и познатиот аеробик. Ребрести еластични делови одржуваат сè под контрола и на своето место. Кенгурскиот џеб на елекот ќе ги собере сите ваши ситници. Нашите производи од памук поддржуваат поодржливо одгледување памук.
Спецификација:

 • Женски дуксер – lifestyle
 • Прилагодлива капа
 • Логото на adidas
 • Ребрести еластични делови
 • Дизајн 2 во 1
 • Материјал: 100% памук
 • Кенгурски џеб
 • Структура која може да се интегрира со копче

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики GX1841
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.853 MKD
  Заштеда 40%
  8.088 MKD
  големина
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7

  слични производи