на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер Superstar
adidas Дуксер Superstar
adidas Дуксер Superstar
adidas Дуксер Superstar
adidas Дуксер Superstar
adidas Дуксер Superstar
adidas Дуксер Superstar
adidas Дуксер Superstar
adidas

adidas Дуксер Superstar

код на производ: IC2138
Šifra proizvođača: EVT74
4.988 MKD
4.988 MKD
3.492 MKD
Заштеда: 1.496 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
 • 2X
 • 2XL
 • 2XS
 • 3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

аdidas Superstar женската lifestyle јакна е одлично решение за пролетните денови. Оваа лесна јакна е направена од врвна мешавина на материјали за совршено вклопување и удобност. Патентот со целосна должина ќе го поедностави облекувањето, соблекувањето и отворањето на јакната за да можете лесно да се прилагодите на променливите временски услови. Со сјајни метално-златни детали, овој дизајн на adidas го внесува изгледот од модната писта во вашето секојдневие. Копчињата со трифолија носат златна тема, а трите линии со висок контраст додаваат допир на наследство и спортски стил. Snap џебовите се смели и подготвени за сите ваши мали предмети.
Спецификација:

 • Женска lifestyle јакна
 • Состав: 50% памук, 43% рециклиран полиестер и 7% еластин
 • Логото на adidas
 • Патент со целосна должина
 • Еластичен дел на ракавите и околу половината
 • Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики IE9867
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.388 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-

  слични производи