на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Дуксер Sportswear Essential
Дуксер Sportswear Essential
Дуксер Sportswear Essential
Дуксер Sportswear Essential
Дуксер Sportswear Essential
Дуксер Sportswear Essential
Дуксер Sportswear Essential
Дуксер Sportswear Essential

Дуксер Sportswear Essential

код на производ: DX5864-272

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Sportswear Essential е женски горен дел тренеркa кој е идеален слој за постудено време. Неговиот поширок крој го прави идеален за слоевитост. Свитната графика во центарот на предната страна ви овозможува препознатлив спортски стил. Овој производ е направен од 100% рециклиран полиестер и рециклирани најлонски влакна. Лесната плисирана ткаенина на оваа горна тренерка е мека и обложена со мрежа за свежина и удобност. Внатрешната банџи јамка во долниот раб ви овозможува да ја прилагодите оваа горна тренерка на вашите потреби. Еластичните манжетни на ракавите ја задржуваат неговата форма, а издржливите џебови обезбедуваат безбедно место за брзо складирање на вашите основни работи.
Спецификација:

 • Женскa тренеркa – lifestyle
 • Модел: Oversized fit за просторно чувство
 • Исправена јака
 • Машинско перење
 • Материјал: 100% најлон
 • Материјал за постава: 100% полиестер

 • КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики IF4936
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.870 MKD
  Заштеда 20%
  8.588 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики HQ9019
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.390 MKD
  Заштеда 20%
  7.988 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Патики 171546C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.505 MKD
  Заштеда 45%
  8.190 MKD
  големина
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  Sačuvano u omiljne
  Патики 924453-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  12.712 MKD
  Заштеда 20%
  15.890 MKD
  големина
  10.5
  11
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Патики ID2103
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики FV5321
  Prosecna ocena:
  glas
  4
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.154 MKD
  Заштеда 15%
  4.888 MKD
  големина
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7

  слични производи