на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW BALANCE Дуксер Athletics
NEW BALANCE Дуксер Athletics
NEW BALANCE Дуксер Athletics
NEW BALANCE Дуксер Athletics
NEW BALANCE Дуксер Athletics
NEW BALANCE Дуксер Athletics
NEW BALANCE Дуксер Athletics
NEW BALANCE Дуксер Athletics
NEW BALANCE

NEW BALANCE Дуксер Athletics

код на производ: WT31501-SOI
5.090 MKD
5.090 MKD
3.054 MKD
Заштеда: 2.036 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Со чисти линии и стајлинг инспириран од 90-тите години, женскиот lifestyle дуксер NEW BALANCE Athletics Remastered French Terri 1/4 Zip ви дава изглед што ги врти погледите. Овој дуксер со долги ракави се одликува со преголем, удобен крој што нежно паѓа на колковите, висока јака за држење и затворање со патент. Облечете го овој дуксер и шармирајте ги сите со вашиот изглед. Спецификација:

 • Женски дуксер - lifestyle
 • Мек француски фротир материјал
 • Мало лого на NB
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики WS327KC
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.890 MKD
  големина
  5.5
  6
  6.5
  7
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.243 MKD
  Заштеда 35%
  4.990 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.793 MKD
  Заштеда 30%
  3.990 MKD
  големина
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.003 MKD
  Заштеда 30%
  4.290 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики WL574ZSO
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.290 MKD
  големина
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.003 MKD
  Заштеда 30%
  4.290 MKD
  големина
  S
  XS

  слични производи