на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

RUSSELL ATHLETIC Дуксер Iconic
RUSSELL ATHLETIC Дуксер Iconic
RUSSELL ATHLETIC Дуксер Iconic
RUSSELL ATHLETIC Дуксер Iconic
RUSSELL ATHLETIC Дуксер Iconic
RUSSELL ATHLETIC Дуксер Iconic
RUSSELL ATHLETIC Дуксер Iconic
RUSSELL ATHLETIC Дуксер Iconic
RUSSELL ATHLETIC

RUSSELL ATHLETIC Дуксер Iconic

код на производ: E3-606-1-348
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Russell Athletic Iconic е машки lifestyle дуксер со капуљача со класичен крој и препознатлив комфор. Пријатната ткаенина ќе ви ја обезбеди сета удобност за време на свежите, пролетни утра и вечери, додека капата е тука за дополнително да ве стопли и заштити. Класичниот, безвременски стил на овој дуксер е надополнет со атрактивна, свежа боја и истакнати Russell Athletic букви на градите.
Спецификација:

 • Прилагодлива капуљача
 • Предни џебови
 • Еластичен дел на ракавите и рабовите
 • Russell Athletic букви

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд RUSSELL ATHLETIC
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.658 MKD
  Заштеда 35%
  4.090 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.658 MKD
  Заштеда 35%
  4.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FB7998-672
  6.472 MKD
  Заштеда 20%
  8.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер MT33559-MS
  3.992 MKD
  Заштеда 20%
  4.990 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FD7415-010
  4.712 MKD
  Заштеда 20%
  5.890 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL