на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Дуксер Jordan Essentials
NIKE Дуксер Jordan Essentials
NIKE Дуксер Jordan Essentials
NIKE Дуксер Jordan Essentials
NIKE Дуксер Jordan Essentials
NIKE Дуксер Jordan Essentials
NIKE Дуксер Jordan Essentials
NIKE Дуксер Jordan Essentials
NIKE Дуксер Jordan Essentials
NIKE Дуксер Jordan Essentials
NIKE

NIKE Дуксер Jordan Essentials

код на производ: DR3087-485
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Кога температурите ќе се намалат, време е да се опуштите со машкиот lifestyle дуксер Nike Jordan Essential. Идеален за слоевитост, овој дуксер има исчистен дизајн кој го издигнува вашиот стил на следното ниво. Изработен од руно ткаенина, заедно со пространа прилагодлива капа, нуди топлина и удобност. Еластичните делови и рабовите го одржуваат овој дуксер на место, додека предниот џеб е идеален за чување мали предмети. Ова е задолжителна гардероба. Спецификација:

 • Дизајн со измиен ефект
 • Прилагодлива капа
 • Еластични делови на ракавите и рабовите
 • Преден џеб
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики DQ3976-101
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.792 MKD
  Заштеда 20%
  13.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DV0788-105
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.090 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики FD2112-007
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.642 MKD
  Заштеда 25%
  10.190 MKD
  големина
  11
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DQ3955-001
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.117 MKD
  Заштеда 25%
  13.490 MKD
  големина
  10
  8.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FB7998-672
  6.472 MKD
  Заштеда 20%
  8.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер MT33559-MS
  3.992 MKD
  Заштеда 20%
  4.990 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FD7415-010
  4.712 MKD
  Заштеда 20%
  5.890 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL