на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

DOT Дуксер LADIES CREWNECK
DOT Дуксер LADIES CREWNECK
DOT Дуксер LADIES CREWNECK
DOT Дуксер LADIES CREWNECK
DOT Дуксер LADIES CREWNECK
DOT Дуксер LADIES CREWNECK
DOT Дуксер LADIES CREWNECK
DOT Дуксер LADIES CREWNECK
DOT Дуксер LADIES CREWNECK
DOT Дуксер LADIES CREWNECK
DOT

DOT Дуксер LADIES CREWNECK

код на производ: DTA231F607-1W
2.890 MKD
2.890 MKD
1.589 MKD
Заштеда: 1.301 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • S
  • XL
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд DOT
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
DOT
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.919 MKD
Заштеда 45%
3.490 MKD
големина
M
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер JCWA122001-485
6.290 MKD
големина
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер JCWA122001-482
6.290 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер JCBAS223802-101
8.190 MKD
големина
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер JCRA222003-482
4.990 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер JCBAS223802-382
8.190 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер JCWAS23309-101
6.290 MKD
големина
L
M
S
XS