на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер Adicolor Neuclassics
adidas Дуксер Adicolor Neuclassics
adidas Дуксер Adicolor Neuclassics
adidas Дуксер Adicolor Neuclassics
adidas Дуксер Adicolor Neuclassics
adidas Дуксер Adicolor Neuclassics
adidas Дуксер Adicolor Neuclassics
adidas Дуксер Adicolor Neuclassics
adidas

adidas Дуксер Adicolor Neuclassics

код на производ: HM1870
Šifra proizvođača: BZ905
4.588 MKD
4.588 MKD
3.212 MKD
Заштеда: 1.376 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • L
 • M
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Adicolor Neuclassics е машки lifestyle дуксер со суптилни детали. Доколку барате нешто ново да додадете во вашата колекција на Adicolor, овој дуксер е вистинскиот избор. Легендарните три линии не се наоѓаат таму каде што сте навикнати, туку се обвиткани околу ракавот, како модерен пресврт. Од друга страна, памукот од кој е направен е сепак мек и удобен. Има опуштен крој и капуљача со врвка што можете да ја прилагодите. Ребрестите делови одржуваат сè на своето место и спречуваат ладен воздух да влезе. Во џебот за кенгур можете да носите ситни предмети или да ги загреете рацете. Делумно е направен од рециклиран материјал, што е само еден придонес во ставањето крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Машки lifestyle дуксер
 • Капуљача
 • Кенгурски џеб
 • Ребрести делови на ракавите и рабовите
 • Лого на adidas
 • Три ленти околу ракавите
 • Состав: 66% памук и 34% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики M20324
  adidas Stan Smith Leather (OG pack) се машки патики за секој ден кои оддаваат спортска ...
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.122 MKD
  Заштеда 30%
  5.888 MKD
  големина
  10-
  11
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IF7981
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.172 MKD
  Заштеда 30%
  7.388 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики H03854
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.950 MKD
  Заштеда 20%
  8.688 MKD
  големина
  10-
  11
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ8866
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.066 MKD
  Заштеда 25%
  8.088 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  7-
  8
  8-
  9
  9-

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1