на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер Animal Print
adidas Дуксер Animal Print
adidas Дуксер Animal Print
adidas Дуксер Animal Print
adidas Дуксер Animal Print
adidas Дуксер Animal Print
adidas Дуксер Animal Print
adidas Дуксер Animal Print
adidas Дуксер Animal Print
adidas Дуксер Animal Print
adidas

adidas Дуксер Animal Print

код на производ: IB8589
Šifra proizvođača: EUZ79
3.388 MKD
3.388 MKD
2.710 MKD
Заштеда: 678 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 3-4Y
 • 4-5Y
 • 5-6Y
 • 6-7Y
 • 7-8Y
 • 8-9Y
 • 9-10Y
 • 10-11Y
 • 11-12Y
 • 12-13Y
 • 13-14Y
 • 14-15Y
 • 15-16Y
 • 3M
 • 6M
 • 9M
 • 12M
 • 18M
 • 1-2Y
 • 2-3Y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Animal Print Kids' Unisex тренерки за тинејџери има дива страна и е направен од рециклирани материјали. Сега знаете како би можел да изгледа екстра шарен леопард. За нов изглед на многу саканата тренерка на adidas Superstar, овој горен дел е зајакнат со животински принт инспириран од 80-тите. Се разбира, класичната трико ткаенина е иста како и оригиналниот модел, но се останато е шарен, див стил што не може да се пропушти. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на adidas за елиминирање на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Затворање со патент
 • Еластична јака во стил на бомбардер
 • Странични џебови
 • Еластични делови на ракавите и рабовите
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст Мали деца
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики IF2649
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.488 MKD
  големина
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики EF5395
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.088 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Патики ID7258
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.888 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Патики IF8427
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.288 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-

  слични производи