на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер Adicolor Classics Firebird
adidas Дуксер Adicolor Classics Firebird
adidas Дуксер Adicolor Classics Firebird
adidas Дуксер Adicolor Classics Firebird
adidas Дуксер Adicolor Classics Firebird
adidas Дуксер Adicolor Classics Firebird
adidas Дуксер Adicolor Classics Firebird
adidas Дуксер Adicolor Classics Firebird
adidas

adidas Дуксер Adicolor Classics Firebird

код на производ: IB7406
Šifra proizvođača: BWB63
Prosečna ocena:
3.988 MKD
3.988 MKD
2.791 MKD
Заштеда: 1.197 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
 • 2X
 • 2XL
 • 2XS
 • 3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Женската горен дел тренерка adidas Adicolor Classics Firebird е класичен модел, направен имајќи ја предвид природата. Скенирајте го QR-кодот за да го следите секој дел од процесот на производство, од почеток до крај. После тоа, носете го ова парче со гордост и со целосна удобност благодарение на меката рециклирана ткаенина, затворањето со патент и страничните џебови за складирање на ситниците што сакате да ги имате при рака. Овој производ на adidas е направен од предиво кое содржи 50% Parlei Ocean Plastic и вкупно содржи најмалку 70% рециклирана содржина.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Целосно затворање со патент
 • Исправена јака
 • Странични џебови
 • Еластични делови на ракавите и рабовите
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

  • Aleksandra
   Aleksandra

   16.04.2023. 21:35

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.371 MKD
  Заштеда 30%
  3.388 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи