на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

JUICY COUTURE Дуксер Robertson Hoodie
JUICY COUTURE Дуксер Robertson Hoodie
JUICY COUTURE Дуксер Robertson Hoodie
JUICY COUTURE Дуксер Robertson Hoodie
JUICY COUTURE Дуксер Robertson Hoodie
JUICY COUTURE Дуксер Robertson Hoodie
JUICY COUTURE Дуксер Robertson Hoodie
JUICY COUTURE Дуксер Robertson Hoodie
JUICY COUTURE

JUICY COUTURE Дуксер Robertson Hoodie

код на производ: JCAP176-134
Prosečna ocena:
6.190 MKD
6.190 MKD
3.095 MKD
Заштеда: 3.095 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • M
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Juicy Couture ROBERTSON е женски дуксер за животен стил кој ќе ви овозможи целодневен комфор. Овој мек и женствен дуксер има модерен крој, а ќе направи да се чувствувате удобно за време на прошетка или екскурзија. Патентот со целосна должина овозможува лесно и брзо облекување. Аспираторот со врвка зрачи со лежерен стил и се прилагодува на вас. Страничните џебови ќе ви го олеснат складирањето на сите потребни ситници за да можете целосно да се вклучите во вашите активности. Спецификација:

 • Женски дуксер
 • Затворање со патент
 • Извезено лого
 • Странични џебови
 • Состав: 95% полиестер, 5% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд JUICY COUTURE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.605 MKD
  Заштеда 55%
  5.790 MKD
  големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.236 MKD
  Заштеда 60%
  5.590 MKD
  големина
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.745 MKD
  Заштеда 50%
  7.490 MKD
  големина
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.945 MKD
  Заштеда 50%
  7.890 MKD
  големина
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.814 MKD
  Заштеда 40%
  4.690 MKD
  големина
  L
  M
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.145 MKD
  Заштеда 50%
  6.290 MKD
  големина
  M
  XL

  слични производи