на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Дуксер Jordan Essentials
NIKE Дуксер Jordan Essentials
NIKE Дуксер Jordan Essentials
NIKE Дуксер Jordan Essentials
NIKE Дуксер Jordan Essentials
NIKE Дуксер Jordan Essentials
NIKE Дуксер Jordan Essentials
NIKE Дуксер Jordan Essentials
NIKE

NIKE Дуксер Jordan Essentials

код на производ: DV9392-206
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Jordan Essentials е машки lifestyle дуксер за удобност која ја посакувате. Овој дуксер ќе направи да се чувствувате како да седите покрај каминот и да уживате во крцкањето на огнот. Поминете ја празничната сезона во удобноста на ова парче облека, бидејќи празниците значат удобност. Дезенот на овој дуксер дополнително ја зголемуваат еуфоријата поврзана со зимските магии.
Спецификација:

 • Машки дуксер
 • Еластични делови
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики CD4373-101
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.418 MKD
  Заштеда 25%
  9.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.243 MKD
  Заштеда 30%
  7.490 MKD
  големина
  L
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики 322992-140
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.953 MKD
  Заштеда 30%
  12.790 MKD
  големина
  10
  10.5
  11.5
  12
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DR7882-002
  Prosecna ocena:
  glas
  3
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.834 MKD
  Заштеда 40%
  6.390 MKD
  големина
  11.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1