на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Дуксер Club+
NIKE Дуксер Club+
NIKE Дуксер Club+
NIKE Дуксер Club+
NIKE Дуксер Club+
NIKE Дуксер Club+
NIKE Дуксер Club+
NIKE Дуксер Club+
NIKE Дуксер Club+
NIKE Дуксер Club+
NIKE Дуксер Club+
NIKE Дуксер Club+
NIKE

NIKE Дуксер Club+

код на производ: DQ4884-010
8.890 MKD
8.890 MKD
5.334 MKD
Заштеда: 3.556 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
 • 4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Со издржлива рипстоп ткаенина од едната страна и плетена жакард ткаенина од другата, Nike Club+ машката lifestyle јакна ви нуди изглед 2 во 1. Изберете ја вашата авантура и тргнете со чисто и едноставно дизајнерско парче облека кое лесно се комбинира со останатиот дел од гардеробата или свртете ја страницата и изразете го вашиот став со camo дизајн. Страната со рипстоп има предни џебови со преклоп, додека страната од жакард има странични џебови со патент за безбедно складирање. Патентот со преклоп штити од влага и ладен воздух. Поширокиот крој ви нуди доволно простор за слободно движење и можност за слоевито облекување.
Спецификација:

 • Широк крој
 • дизајн 2 во 1
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  слични производи