на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Дуксер Club+
NIKE Дуксер Club+
NIKE Дуксер Club+
NIKE Дуксер Club+
NIKE Дуксер Club+
NIKE Дуксер Club+
NIKE Дуксер Club+
NIKE Дуксер Club+
NIKE Дуксер Club+
NIKE Дуксер Club+
NIKE

NIKE Дуксер Club+

код на производ: DQ4880-010
Prosečna ocena:
8.190 MKD
8.190 MKD
5.733 MKD
Заштеда: 2.457 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
 • 4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Club+ машката lifestyle јакна е направена од мек француски фротир за да ви помогне да се загреете, а мрежестата постава нуди оптимална прозрачност. Банџи учкурот на поработ ви овозможува да се прицврстите за да го зачувате топлиот воздух додека плетеното дно е мазно при допир со вашата кожа. Затворањето со ¼ патент ви помага да ја прилагодите покриеноста и стилот. Предните џебови со патент ви овозможуваат брз пристап до основните работи.
Спецификација:

 • Широк крој
 • Банџи учкур
 • Мрежеста постава
 • ¼ патент
 • Предни џебови со патент
 • Futura лого
 • Перење во машина
 • Состав: 100% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

  • Ana
   Ana

   13.03.2023. 18:49

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики DV7513-301
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  13.590 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики 924453-100
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  15.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DM0029-105
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.790 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики CQ3835-060
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  12.790 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5

  слични производи