на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

THE NORTH FACE Дуксер Drew Peak
THE NORTH FACE Дуксер Drew Peak
THE NORTH FACE Дуксер Drew Peak
THE NORTH FACE Дуксер Drew Peak
THE NORTH FACE Дуксер Drew Peak
THE NORTH FACE Дуксер Drew Peak
THE NORTH FACE Дуксер Drew Peak
THE NORTH FACE Дуксер Drew Peak
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Дуксер Drew Peak

код на производ: NF00AHJY76S1
5.290 MKD
5.290 MKD
3.703 MKD
Заштеда: 1.587 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Легендарниот машки outdoor дуксер со капуљача The North Face DREW PEAK ви носи стил и максимална удобност во вашите секојдневни авантури. Без разлика дали сакате удобност после ден на скијање или планинарење или едноставна удобност за време на слободното време во градот, овој дуксер со капуљача има се што ви треба. Класичниот дизајн и пријатната памучна ткаенина се безвременски. Нагласеното TNF лого на центарот на дуксерот го комплетира вашиот стил.
Спецификација:

 • Standard Fit
 • Прилагодлива капуљача
 • Еластични манжетни на ракавите и рабовите
 • Кенгурски џеб
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.232 MKD
  Заштеда 20%
  5.290 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.593 MKD
  Заштеда 30%
  7.990 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.593 MKD
  Заштеда 30%
  7.990 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.193 MKD
  Заштеда 25%
  5.590 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1