на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NEW BALANCE Дуксер Out of Bounds
NEW BALANCE Дуксер Out of Bounds
NEW BALANCE Дуксер Out of Bounds
NEW BALANCE Дуксер Out of Bounds
NEW BALANCE Дуксер Out of Bounds
NEW BALANCE Дуксер Out of Bounds
NEW BALANCE Дуксер Out of Bounds
NEW BALANCE Дуксер Out of Bounds
NEW BALANCE

NEW BALANCE Дуксер Out of Bounds

код на производ: UT23504-AGY
4.990 MKD
4.990 MKD
3.992 MKD
Заштеда: 998 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • U1
 • U2
  U2
 • U3
 • U4
 • U5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Излезете од вашата комфорна зона и поместете ги границите во New Balance Athletics Out of Bounds Unisex Lifestyle Hoodie.
Големо лого за oversized крој - името на брендот на предната страна и на ракавот привлекува внимание и го изразува вашиот спортски стил. Овој разноврсен дуксер е направен од тешка француска ткаенина за секојдневна удобност. Без разлика дали сте активни или го поминувате денот дома релаксирајќи се, опуштеното вклопување го следи вашето внатрешно чувство. Тој е дизајниран да се спушта од градите до колковите. Капуљачата, кенгурскиот џеб, ребрести манжетни и раб го прават овој модел прв и вистински избор кој ќе го комплетира секој аутфит и ќе ве стопли. Дуксерот ги исполнува стандардите за Green Leaf: 50% од материјалот е еколошки, што го квалификува New Balance како член на Better Cotton Initiative (за поодржливо одгледување памук).
Спецификација:

 • Унисекс дуксер – lifestyle

 • Капуљача

 • Ребрести манжетни

 • Кенгурски џеб

 • Ткаена етикета со лого на страничниот дел

 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол Unisex
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики U574LGG2
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики U327WCD
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.790 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики U327WCA
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.911 MKD
  Заштеда 10%
  8.790 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики U574LGBT
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.371 MKD
  Заштеда 10%
  8.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.645 MKD
  Заштеда 50%
  3.290 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи