на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NEW BALANCE Дуксер NB Athletics 70s Run Track Jacket
NEW BALANCE Дуксер NB Athletics 70s Run Track Jacket
NEW BALANCE Дуксер NB Athletics 70s Run Track Jacket
NEW BALANCE Дуксер NB Athletics 70s Run Track Jacket
NEW BALANCE Дуксер NB Athletics 70s Run Track Jacket
NEW BALANCE Дуксер NB Athletics 70s Run Track Jacket
NEW BALANCE Дуксер NB Athletics 70s Run Track Jacket
NEW BALANCE Дуксер NB Athletics 70s Run Track Jacket
NEW BALANCE

NEW BALANCE Дуксер NB Athletics 70s Run Track Jacket

код на производ: MJ23550-PHM
4.690 MKD
4.690 MKD
4.690 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • M
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Машките дуксери во стилот на New Balance Athletics од 70-тите се инспирирани од изгледот на спортската облека за трчање. Редизајнираниот модел од 1970 година носи ретро стил со извезено лого и пруги на јаката, рабовите и манжетните. Патентот со целосна должина ја олеснува слоевитоста, додека опуштениот крој ја следи силуетата на торзото без да ја попречува слободата на движење. Страничните џебови ги загреваат рацете и складираат мали предмети. Современиот поглед на модниот тренд од минатото е вткаен во моделот на дуксери од 70-тите на New Balance Athletics.
Спецификација:

 • Машки дуксери со капа – lifestyle

 • Закопчување со патент

 • Странични џебови

 • Состав: 58% памук, 42% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.513 MKD
  Заштеда 30%
  3.590 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Патики MS327VN
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.613 MKD
  Заштеда 30%
  6.590 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики M1530LP
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.314 MKD
  Заштеда 40%
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики ML574DE2
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.032 MKD
  Заштеда 20%
  6.290 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики M5740GRM
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.453 MKD
  Заштеда 30%
  7.790 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики M5740RSB
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.313 MKD
  Заштеда 30%
  7.590 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DZ5641-010
  4.872 MKD
  Заштеда 20%
  6.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL