на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Дуксер TAPE HOODIE
adidas Дуксер TAPE HOODIE
adidas Дуксер TAPE HOODIE
adidas Дуксер TAPE HOODIE
adidas Дуксер TAPE HOODIE
adidas Дуксер TAPE HOODIE
adidas Дуксер TAPE HOODIE
adidas Дуксер TAPE HOODIE
adidas Дуксер TAPE HOODIE
adidas Дуксер TAPE HOODIE
adidas

adidas Дуксер TAPE HOODIE

код на производ: HM1535
5.288 MKD
5.288 MKD
3.173 MKD
Заштеда: 2.115 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 18
  18
 • 20
  20
 • 22
  22
 • 24
  24
 • 26
  26
 • 28
  28
 • 30
  30
 • 2XS
  2XS
 • XS
  XS
 • S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • 2XL
  2XL
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Вкоренет во спортот, направен за градските улици, adidas женскиот дуксер со капуљача ќе ви обезбеди удобност и модерен стил во едно. Со својата спортска ДНК, тешко е да се пропушти, лежерниот дизајн ви ја носи целата удобност и стил кој го посакувате. Опуштениот крој значи дека можете лесно да го носите овој дуксер како дополнителен слој над вашата омилена маица. Нашите производи од памук поддржуваат одржливо одгледување памук.
Спецификација:

 • Женски дуксер – lifestyle
 • Модел: loose fit
 • Прилагодлива капуљача
 • Ребрести манжетни на ракавите и долниот отвор
 • Материјал: 100% памук француски фротир

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики FY9042
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.242 MKD
  Заштеда 30%
  7.488 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  DOT
  Дуксер DTA231F604-01
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  2.373 MKD
  Заштеда 30%
  3.390 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL