на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NEW BALANCE Дуксер Athletics Track Jacket
NEW BALANCE Дуксер Athletics Track Jacket
NEW BALANCE Дуксер Athletics Track Jacket
NEW BALANCE Дуксер Athletics Track Jacket
NEW BALANCE Дуксер Athletics Track Jacket
NEW BALANCE Дуксер Athletics Track Jacket
NEW BALANCE Дуксер Athletics Track Jacket
NEW BALANCE Дуксер Athletics Track Jacket
NEW BALANCE

NEW BALANCE Дуксер Athletics Track Jacket

код на производ: WJ23500-BK
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

New Balance ATHLETICS е женски lifestyle дуксер кој ќе ве опсипува со удобност и одличен стил. Дуксерот има краток и широк крој, а тоа се карактеристиките кои го прават неверојатно удобен за носење. Кога ќе го земете во предвид сето тоа и фактот дека е изработен од 100% памучен материјал, бидете сигурни дека ќе сакате да го поминете секој момент во овој модел на New Balance. Еластичните манжетни на ракавите и капата ќе се погрижат студениот воздух да не допира до вас во ниедна ситуација, а патентот со целосна должина овозможува брзо и лесно облекување. Логото на New Balance во аголот ја истакнува вашата лојалност кон брендот. Спецификација:

 • Женски дуксер
 • Широк крој
 • Краток пресек
 • Затворање со патент
 • Еластични манжетни
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики WL574CZB
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.595 MKD
  Заштеда 50%
  7.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.793 MKD
  Заштеда 30%
  3.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Патики WL574ZAG
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.592 MKD
  Заштеда 20%
  6.990 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5

  слични производи