на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Дуксер Always Original
adidas Дуксер Always Original
adidas Дуксер Always Original
adidas Дуксер Always Original
adidas Дуксер Always Original
adidas Дуксер Always Original
adidas Дуксер Always Original
adidas Дуксер Always Original
adidas Дуксер Always Original
adidas Дуксер Always Original
adidas

adidas Дуксер Always Original

код на производ: HK5057
Prosečna ocena:
5.688 MKD
5.688 MKD
3.413 MKD
Заштеда: 2.275 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • XS
 • S
 • M
 • L
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Always Original женскиот дуксер е дизајниран за удобност, комфор и топлина.

Дел од колекцијата што ја слави повеќедимензионалноста на женственоста, овој женски дуксер со кружен израз има разиграни панели со врвки од страните што може да се стегнат или олабават и да ви обезбедат совршена персонализација. Изработен е од удобна и мека двојно плетена ткаенина која дава совршена удобност при контакт со вашата кожа. Ребрестите манжетни ги спречуваат несаканите поместувања и продирањето на студениот воздух. Трите adidas пруги јасно покажуваат на кој спортски бренд најмногу му верувате. Со купување на adidas памучните производи, вие го поддржувате одржливото производство на органски памук во светот. Направен е од делумно рециклирани материјали. Ова функционално парче облека лесно ќе го најде патот до вашиот гардеробер и уште полесно ќе се вклопи во вашиот спортско - елегантен стил.
Спецификација:

 • Женски дуксер
 • Состав: 67% памук и 33% рециклиран полиестер
 • Три adidas пруги
 • Панели со врвки
 • Стандарден крој
 • Ребрести манжетни

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Остави оценка

  • Elena Miceva
   Elena Miceva

   04.02.2023. 00:30
  • Elizabeta Shtrkova
   Elizabeta Shtrkova

   14.11.2022. 10:58

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.002 MKD
  Заштеда 30%
  4.288 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.002 MKD
  Заштеда 30%
  4.288 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Патики GX4352
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.382 MKD
  Заштеда 30%
  7.688 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики GZ7874
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.012 MKD
  Заштеда 30%
  8.588 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.162 MKD
  Заштеда 30%
  3.088 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Патики FX7483
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.332 MKD
  Заштеда 30%
  6.188 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-

  слични производи