на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW BALANCE Дуксер Uni-ssenials
NEW BALANCE Дуксер Uni-ssenials
NEW BALANCE Дуксер Uni-ssenials
NEW BALANCE Дуксер Uni-ssenials
NEW BALANCE Дуксер Uni-ssenials
NEW BALANCE Дуксер Uni-ssenials
NEW BALANCE Дуксер Uni-ssenials
NEW BALANCE Дуксер Uni-ssenials
NEW BALANCE Дуксер Uni-ssenials
NEW BALANCE Дуксер Uni-ssenials
NEW BALANCE

NEW BALANCE Дуксер Uni-ssenials

код на производ: UT21500-BK
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

New Balance Uni-ssentials е унисекс lifestyle дуксер кој ќе ве стопли пред и после тренинг. Направени од неверојатно удобен, француски фротир кој носи удобност во контакт со кожата и пријатно ве загрева за време на студените денови. Пространата, прилагодлива капуљача е обложена со меки памучни ленти за дополнителна топлина, а истовремено ве заштитува од ветер и дожд. Растегливите ребрести манжетни ги спречуваат несаканите поместувања на дуксерот и продирањето на студениот воздух. Кенгур џебот ќе ги собере сите ваши потребни ситници, а NB логото ќе го истакне вашиот спортски став. Овој NB дуксер го задоволува нашиот стандард на зелени листови и е одличен избор за сите вас кои сакате активен, спортски начин на живот и релаксиран, урбан стил на облекување.
Спецификација:

 • Унисекс дуксер со капуљача
 • Капуљача обложена со мек фротир
 • NB лого
 • Состав: 60% памук и 40% полиестер
 • Еластични делови на ракавите
 • Стандард на зелени листови

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол Unisex
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики U327WCD
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.713 MKD
  Заштеда 35%
  8.790 MKD
  големина
  10
  11
  11.5
  12
  6
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики MR530EMA
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.032 MKD
  Заштеда 20%
  6.290 MKD
  големина
  10
  5
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики U327LG
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.243 MKD
  Заштеда 30%
  7.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  5
  5.5
  6
  9.5