на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Дуксер JORDAN ELEVATED
NIKE Дуксер JORDAN ELEVATED
NIKE Дуксер JORDAN ELEVATED
NIKE Дуксер JORDAN ELEVATED
NIKE Дуксер JORDAN ELEVATED
NIKE Дуксер JORDAN ELEVATED
NIKE Дуксер JORDAN ELEVATED
NIKE Дуксер JORDAN ELEVATED
NIKE

NIKE Дуксер JORDAN ELEVATED

код на производ: 45B205-X24
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike JORDAN ELEVATED е дуксер за девојчиња. Изработен е од памук и полиестер, удобен е и практичен за сите секојдневни активности. Необичниот модел со интересен дизајн и Џордан брендирање одлично се вклопува со друга спортска облека и го истакнува спортскиот дух. Овој дуксер се совршен избор за активниот ден на вашето девојче. Модерниот дизајн ќе ги воодушеви младите дами.
Спецификација:

 • Дуксер за девојчиња
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Дозволено е перење во машина

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За девојчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики DV1680-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.843 MKD
  Заштеда 25%
  7.790 MKD
  големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.893 MKD
  Заштеда 25%
  5.190 MKD
  големина
  L
  M
  XL
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Дуксер FD2979-450
  4.872 MKD
  Заштеда 20%
  6.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер 45C593-023
  2.303 MKD
  Заштеда 30%
  3.290 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер CZ2570-664
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  4.418 MKD
  Заштеда 25%
  5.890 MKD
  големина
  M
  XS