на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

VANS Дуксер CLASSIC
VANS Дуксер CLASSIC
VANS Дуксер CLASSIC
VANS Дуксер CLASSIC
VANS Дуксер CLASSIC
VANS Дуксер CLASSIC
VANS Дуксер CLASSIC
VANS Дуксер CLASSIC
VANS

VANS Дуксер CLASSIC

код на производ: VN0A456BY28
4.890 MKD
4.890 MKD
3.423 MKD
Заштеда: 1.467 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • L
 • M
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Vans CLASSIC е машки дуксер со капуљача за секој ден. Изработен е од комбинација на мек памук и полиестер, овој дуксер ќе ви овозможи максимална удобност и топлина во текот на денот. Кога ќе ви е потребна дополнителна топлина, тука е капуљачата која можете да ја прилагодите со учкур за да ве заштити од ветрот и студот, а големиот кенгур џеб е одлично место за да ги загреете рацете или да ги складирате сите ситници што секогаш ги носите со вас.
Спецификација:

 • Машки дуксер со капуљача
 • Прилагодлива капуљача
 • Еластични делови на ракавите и долниот отвор
 • Кенгур џеб
 • Материјал: 60% памук/40% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд VANS
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0A7TNLLV2
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.792 MKD
  Заштеда 20%
  5.990 MKD
  големина
  39
  40
  40.5
  41
  42
  42.5
  43
  44
  45
  46
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0009QC6BT
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.472 MKD
  Заштеда 20%
  5.590 MKD
  големина
  42.5
  43
  47
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0A4UUKB7T
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.703 MKD
  Заштеда 30%
  5.290 MKD
  големина
  36
  36.5
  39
  40
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN000D3HW00
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.493 MKD
  Заштеда 30%
  4.990 MKD
  големина
  43
  45
  46
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0009QCNWD
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.053 MKD
  Заштеда 30%
  5.790 MKD
  големина
  42
  42.5
  43
  46
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0A4UUKB7Q
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.423 MKD
  Заштеда 30%
  4.890 MKD
  големина
  37
  38
  38.5
  39

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1