на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NAPAPIJRI Дуксер B-AYAS
NAPAPIJRI Дуксер B-AYAS
NAPAPIJRI Дуксер B-AYAS
NAPAPIJRI Дуксер B-AYAS
NAPAPIJRI Дуксер B-AYAS
NAPAPIJRI Дуксер B-AYAS
NAPAPIJRI Дуксер B-AYAS
NAPAPIJRI Дуксер B-AYAS
NAPAPIJRI

NAPAPIJRI Дуксер B-AYAS

код на производ: NP0A4GBC0411
Prosečna ocena:
6.790 MKD
6.790 MKD
4.753 MKD
Заштеда: 2.037 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • L
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

NAPAPIJRI B-AYAS е машки lifestyle дуксер со капуљача кој ќе ве стопли пред и после тренинг. Изработен е од мек памук кој носи удобност во контакт со кожата и пријатно ве загрева во студените есенски денови. Пространата капуљача ве заштитува од ветер и дожд кога тоа ви е потребно, и лесно се персонализира со двата учкури. Ребрестите делови ги спречуваат несаканите поместувања на дуксерот и продирањето на студениот воздух. Можете безбедно да ги ставите сите потребни ситници во кенгур џебот. Големата NAPAPIJRI графика на предниот дел на дуксерот ќе ја нагласат вашата спортска посветеност. NAPAPIJRI B-AYAS е одличен избор за сите вас кои сакате активен, спортски начин на живот и опуштен, урбан стил на облекување, без разлика дали сте спортист или сте љубител на спортскиот стил.
Спецификација:

 • Машки дуксер со капуљача
 • Капуљача обложена со мек материјал
 • NAPAPIJRI графика
 • Кенгур џеб
 • Состав: 90% памук и 10% полиестер
 • Ребрасти делови

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NAPAPIJRI
  Возраст За возрасни
  Остави оценка

  • Jeton Ameti
   Jeton Ameti

   01.10.2022. 14:36

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.294 MKD
  Заштеда 40%
  5.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DZ5641-010
  4.872 MKD
  Заштеда 20%
  6.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL