на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

PUMA Дуксер Batman T7
PUMA Дуксер Batman T7
PUMA Дуксер Batman T7
PUMA Дуксер Batman T7
PUMA Дуксер Batman T7
PUMA Дуксер Batman T7
PUMA Дуксер Batman T7
PUMA Дуксер Batman T7
PUMA

PUMA Дуксер Batman T7

код на производ: 534721-01
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Puma Batman T7 машкиот дуксер за вежбање е дел од колекцијата инспирирана од тајниот идентитет на Брус Вејн. Кројот и скриените дизајнерски елементи се инспирирани од костумот на познатиот херој на овој филм. Боите се темни, а ткаенината и графиката имаат мешавина од сјајни и мат делови. Тргнете во нова авантура со Puma Batman T7 машкиот дуксер.
Спецификација:

 • Затворање со патент по целата должина
 • Висока крагна
 • Предни џебови
 • T7 вметнати панели
 • Еластични делови на ракавите и половината
 • Состав: 77% памук, 23% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики 393148-01
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.672 MKD
  Заштеда 20%
  7.090 MKD
  големина
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  46
  Sačuvano u omiljne
  Патики 392718-03
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.821 MKD
  Заштеда 10%
  8.690 MKD
  големина
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46
  Sačuvano u omiljne
  Патики 391932-01
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.593 MKD
  Заштеда 25%
  8.790 MKD
  големина
  43
  44.5
  45
  Sačuvano u omiljne
  Патики 393266-01
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.912 MKD
  Заштеда 20%
  7.390 MKD
  големина
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46
  Sačuvano u omiljne
  Патики 383175-02
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.803 MKD
  Заштеда 35%
  7.390 MKD
  големина
  42
  42.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики 390776-03
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.505 MKD
  Заштеда 45%
  8.190 MKD
  големина
  42
  45

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FB7998-672
  6.472 MKD
  Заштеда 20%
  8.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер MT33559-MS
  3.992 MKD
  Заштеда 20%
  4.990 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FD7415-010
  4.712 MKD
  Заштеда 20%
  5.890 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL