на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

THE NORTH FACE Дуксер Drew Peak
THE NORTH FACE Дуксер Drew Peak
THE NORTH FACE Дуксер Drew Peak
THE NORTH FACE Дуксер Drew Peak
THE NORTH FACE Дуксер Drew Peak
THE NORTH FACE Дуксер Drew Peak
THE NORTH FACE Дуксер Drew Peak
THE NORTH FACE Дуксер Drew Peak
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Дуксер Drew Peak

код на производ: NF0A3RZ4JK31
4.990 MKD
4.990 MKD
3.493 MKD
Заштеда: 1.497 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

The North Face Drew Peak е удобен женски lifestyle дуксер со капуљача кој зрачи со класика и удобност. Модата постојано се менува и се развива, но овој lifestyle дуксер никогаш нема да излезе од мода. Врвниот квалитет на изработка и лесениот памук кој во допир со вашата кожа дава удобност и комфор, се гаранција за целодневно уживање. Сите потребни ситници можете да ги ставите во кенгур џебот, а има и еластични делови на ракавите кои го подобруваат прилепувањето и го спречуваат навлегувањето на студениот воздух. Пространата капуљачалесно се персонализира со две манжетни. На градите се наоѓа The North Face лого, кое јасно ја покажува вашата љубов кон овој спортски бренд. Облечете го овој функционален дуксер кој лесно ќе го комбинирате со остатокот од вашата гардероба и прошетајте со стил по урбаните градски улици.
Спецификација:

 • Женски lifestyle дуксер
 • Состав: 70% памук и 30% полиестер
 • The North Face лого
 • Кенгур џеб
 • Еластични делови на ракавите

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.192 MKD
  Заштеда 20%
  6.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.690 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.423 MKD
  Заштеда 30%
  4.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.703 MKD
  Заштеда 30%
  5.290 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи