на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

THE NORTH FACE Дуксер Drew Peak
THE NORTH FACE Дуксер Drew Peak
THE NORTH FACE Дуксер Drew Peak
THE NORTH FACE Дуксер Drew Peak
THE NORTH FACE Дуксер Drew Peak
THE NORTH FACE Дуксер Drew Peak
THE NORTH FACE Дуксер Drew Peak
THE NORTH FACE Дуксер Drew Peak
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Дуксер Drew Peak

код на производ: NF00A0TEKX71
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

The North Face DREW PEAK е машки дуксер со капуљача и со големо TNF лого на средината на градите. Изработен е од мек памук кој ќе ви обезбеди целодневна удобност, топлина и мекост. Еластичните делови на ракавите и половината ќе го одржуваат вашето тело топло, а капуљачата која можете да ја прилагодите на вашите потреби ви овозможува целосна покриеност и заштита од студот. The North Face има за цел да ги надмине сите предизвици и да ги помести границите. Облечете го The North Face DREW PEAK машкиот дуксер за секој ден и придружете ни се во нашата цел.
Спецификација:

 • Машки дуксер со капуљала
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Кенгур џеб
 • Големо TNF лого на средината на градите
 • Материјал: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FB7998-672
  6.472 MKD
  Заштеда 20%
  8.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер MT33559-MS
  3.992 MKD
  Заштеда 20%
  4.990 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FD7415-010
  4.712 MKD
  Заштеда 20%
  5.890 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL