на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

PUMA Дуксер SNOW TIGER
PUMA Дуксер SNOW TIGER
PUMA Дуксер SNOW TIGER
PUMA Дуксер SNOW TIGER
PUMA Дуксер SNOW TIGER
PUMA Дуксер SNOW TIGER
PUMA Дуксер SNOW TIGER
PUMA Дуксер SNOW TIGER
PUMA

PUMA Дуксер SNOW TIGER

код на производ: 533474-02
5.490 MKD
5.490 MKD
4.392 MKD
Заштеда: 1.098 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
  L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
  XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Елегантен и едноставен, Puma SNOW TIGER женскиот дуксер е направен за енергично движење. Модерно и trendy, ова парче облека има шевови инспирирани од тигар, поширок крој и метални детали. За спортски или лежерен стил, лесно ќе се вклопи во секоја комбинација. Со купување на памучни Puma производи, вие поддржувате одржливо одгледување памук.
Спецификација:

 • Relaxed fit
 • Еластични делови на ракави и појас
 • Тркалезна крагна со еластични делови
 • Графички 3D вез
 • Состав: 100% памучен фротир

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики 373925-01
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.095 MKD
  Заштеда 50%
  6.190 MKD
  големина
  35
  35,5
  36
  36,5
  37
  37,5
  38
  38,5
  39
  39,5
  40
  40,5
  41
  41,5
  42
  42,5
  43
  43,5
  44
  44,5
  Sačuvano u omiljne
  Патики 387459-02
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.952 MKD
  Заштеда 20%
  6.190 MKD
  големина
  35
  35.5
  36
  36.5
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  Sačuvano u omiljne
  Патики 367317-01
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.827 MKD
  Заштеда 70%
  6.090 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики 381899-01
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.614 MKD
  Заштеда 40%
  7.690 MKD
  големина
  35
  35.5
  36
  36.5
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  Sačuvano u omiljne
  Патики 367319-02
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.827 MKD
  Заштеда 70%
  6.090 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики 365561-01
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.857 MKD
  Заштеда 70%
  6.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  DOT
  Дуксер DTA231F604-01
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  2.373 MKD
  Заштеда 30%
  3.390 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL