на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Дуксер Always Original Graphic Hoodie
adidas Дуксер Always Original Graphic Hoodie
adidas Дуксер Always Original Graphic Hoodie
adidas Дуксер Always Original Graphic Hoodie
adidas Дуксер Always Original Graphic Hoodie
adidas Дуксер Always Original Graphic Hoodie
adidas Дуксер Always Original Graphic Hoodie
adidas Дуксер Always Original Graphic Hoodie
adidas Дуксер Always Original Graphic Hoodie
adidas Дуксер Always Original Graphic Hoodie
adidas

adidas Дуксер Always Original Graphic Hoodie

код на производ: HF2088
4.988 MKD
4.988 MKD
3.990 MKD
Заштеда: 998 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas GRAPHIC е женски дуксер со капуљача што ѝ оддава почит на оригиналноста. Минималистичкиот дизајн на овој дуксер ви овозможува лесно да го вклопите со остатокот од секојдневната гардероба. Изработен е од исклучително мек памук кој овозможува целодневна удобност. Со купување на нашите производи од памук, вие поддржувате одржливо одгледување памук. Овој дуксер се одликува со широк крој за да имате целосна слобода на движење. Ребрестите манжетни ги спречуваат непотребните движења на дуксерот и ја задржуваат топлината блиску до вашето тело. Прилагодете ја капуљачата по важа желба и подготвени сте за се што ќе ви донесе денот
Спецификација:

 • Состав: 100% памук француски фротир
 • Кенгур џеб
 • Широк крој
 • Ребрести манжетни и пораб
 • Прилагодлива капуљача
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики GW8299
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.922 MKD
  Заштеда 30%
  9.888 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики G58184
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.332 MKD
  Заштеда 30%
  6.188 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.372 MKD
  Заштеда 30%
  3.388 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Патики GX1840
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.088 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики GZ0864
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.332 MKD
  Заштеда 30%
  6.188 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики FY2011
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.213 MKD
  Заштеда 40%
  8.688 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-

  слични производи