на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Дуксер Sportswear Tech Fleece
NIKE Дуксер Sportswear Tech Fleece
NIKE Дуксер Sportswear Tech Fleece
NIKE Дуксер Sportswear Tech Fleece
NIKE Дуксер Sportswear Tech Fleece
NIKE Дуксер Sportswear Tech Fleece
NIKE

NIKE Дуксер Sportswear Tech Fleece

код на производ: DJ5494-010
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Чувствувајте се удобно во Nike Sportswear Tech Fleece детскиот lifestyle дуксер за тинејџери. Ја зедовме нашата препознатлива ткаенина и ја направивме неверојатно мека. Џебот со патент, кој се наоѓа на градите ве подготвува за студено време.
Спецификации:

 • Standard fit
 • Еластични делови на ракавите
 • Џеб на градите
 • Состав: 94% полиестер, 6% спандекс

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.312 MKD
  Заштеда 20%
  5.390 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Патики DN3205-505
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.667 MKD
  Заштеда 25%
  4.890 MKD
  големина
  4.5Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики DH7341-100
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  5.5Y
  5Y
  6Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики CT3839-103
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер FD3285-222
  4.872 MKD
  Заштеда 20%
  6.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 85B781-023
  1.813 MKD
  Заштеда 35%
  2.790 MKD
  големина
  4
  5
  6