на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW BALANCE Дуксер Uni-ssentials
NEW BALANCE Дуксер Uni-ssentials
NEW BALANCE Дуксер Uni-ssentials
NEW BALANCE Дуксер Uni-ssentials
NEW BALANCE Дуксер Uni-ssentials
NEW BALANCE Дуксер Uni-ssentials
NEW BALANCE Дуксер Uni-ssentials
NEW BALANCE Дуксер Uni-ssentials
NEW BALANCE

NEW BALANCE Дуксер Uni-ssentials

код на производ: UT21502-PIE
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

New Balance Uni-ssentials унисекс lifestyle дуксерот со капуљача нуди израз на класичниот стил на New Balance, но без дефинирање на полот. Се одликува со ултра удобна ткаенина и конструкција со скратен пораб. Удобноста и добриот изглед пред сè.
Спецификација:

 • Relaxed fit
 • Краток пораб
 • Прилагодлива капуљала
 • Еластични делови на ракавите
 • Состав: 280g француски фротир, 60% памук, 40 % полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол Unisex
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики U997RHA
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики U327LG
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.243 MKD
  Заштеда 30%
  7.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  5
  5.5
  6
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики U997RCB
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики MR530EMA
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.032 MKD
  Заштеда 20%
  6.290 MKD
  големина
  10
  5
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики U327WCA
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.713 MKD
  Заштеда 35%
  8.790 MKD
  големина
  11.5