на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Дуксер BAMBI HOODIE
adidas Дуксер BAMBI HOODIE
adidas Дуксер BAMBI HOODIE
adidas Дуксер BAMBI HOODIE
adidas Дуксер BAMBI HOODIE
adidas Дуксер BAMBI HOODIE
adidas Дуксер BAMBI HOODIE
adidas Дуксер BAMBI HOODIE
adidas Дуксер BAMBI HOODIE
adidas Дуксер BAMBI HOODIE
adidas

adidas Дуксер BAMBI HOODIE

код на производ: HE6875
Prosečna ocena:
4.988 MKD
4.988 MKD
3.990 MKD
Заштеда: 998 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 18
  18
 • 20
  20
 • 22
  22
 • 24
  24
 • 26
  26
 • 28
  28
 • 30
  30
 • 2XS
  2XS
 • XS
 • S
 • M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • 2XL
  2XL
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Завиткајте се во пријатен материјал и подгответе се да бидете инспирирани. Оваа уникатна соработка со Дизни го слави наследството на првата жена аниматор што е заслужна за филмот на Дизни. Овој дуксер е произведен во партнерство со Better Cotton Initiative, направен од мек француски фротир, капуљача со учкур, ракави со манжетни и лого на предната страна. Комбинира винтиџ adidas дизајн со носталгични вибрации на Дизни за да се изрази целосната приказна. Со купување на овој производ вие поддржувате одржливо одгледување памук.

Спецификација:

• Regular fit

• Капуљача со учкур

• 100% памук француски фротир

• Ребрести манжетни

• ©Disney

• Засечен крој

• Better Cotton Initiative

карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

 • DRAGICA Karamanoleva
  DRAGICA Karamanoleva

  21.11.2022. 13:50

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.213 MKD
Заштеда 40%
3.688 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Патики FY6518
Prosecna ocena:
glas
2
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.553 MKD
Заштеда 40%
7.588 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.442 MKD
Заштеда 30%
3.488 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Патики GX1840
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.470 MKD
Заштеда 20%
8.088 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики HP2886
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.950 MKD
Заштеда 20%
8.688 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики FV1334
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.044 MKD
Заштеда 50%
8.088 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-

слични производи

Sačuvano u omiljne
DOT
Дуксер DTA231F604-01
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.373 MKD
Заштеда 30%
3.390 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL