на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Дуксер BAMBI SWEATER
adidas Дуксер BAMBI SWEATER
adidas Дуксер BAMBI SWEATER
adidas Дуксер BAMBI SWEATER
adidas Дуксер BAMBI SWEATER
adidas Дуксер BAMBI SWEATER
adidas Дуксер BAMBI SWEATER
adidas Дуксер BAMBI SWEATER
adidas Дуксер BAMBI SWEATER
adidas Дуксер BAMBI SWEATER
adidas

adidas Дуксер BAMBI SWEATER

код на производ: HE6831
4.688 MKD
4.688 MKD
3.282 MKD
Заштеда: 1.406 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • XS
  • S
  • M
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Овој дуксер е дизајниран во знак на почит на првата жена аниматор што е заслужна за филмот на Дизни. Жената која помогна да се создаде познатата срна. Создаден е во партнерство со Better Cotton Initiative и изработен е од мек француски фротир, со чисти, манжетни на ракавите и половината, има и извезени букви и графика Bambi кои се наоѓаат на предната страна. Со купување на овој производ вие поддржувате одржливо одгледување памук.

Спецификација:

  • Loose fit
  • Ребреста крагна
  • 100% памук француски фротир
  • Ребрести манжетни на ракавите и половината
  • ©Disney
  • Better Cotton Initiative
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики FY5093
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.773 MKD
Заштеда 40%
6.288 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики GZ8141
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.156 MKD
Заштеда 70%
7.188 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.002 MKD
Заштеда 30%
4.288 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Патики GZ8178
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.752 MKD
Заштеда 30%
6.788 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики HQ4273
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.950 MKD
Заштеда 20%
8.688 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-

слични производи