на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

PUMA Дуксер Classics Summer Roar Hoodie
PUMA Дуксер Classics Summer Roar Hoodie
PUMA Дуксер Classics Summer Roar Hoodie
PUMA Дуксер Classics Summer Roar Hoodie
PUMA

PUMA Дуксер Classics Summer Roar Hoodie

код на производ: 533390-02
2.490 MKD
2.490 MKD
1.743 MKD
Заштеда: 747 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 104
  104
 • 110
  110
 • 116
  116
 • 122
  122
 • 128
  128
 • 134
  134
 • 140
  140
 • 146
  146
 • 152
  152
 • 158
  158
 • 164
 • 170
  170
 • 176
  176
 • 62
  62
 • 68
  68
 • 74
  74
 • 80
  80
 • 86
  86
 • 92
  92
 • 98
  98
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Puma Classics Summer Roar детскиот дуксер со капуљача за тинејџери е интересно и урбано парче облека што ќе внесе ведрина во вашиот ден. Без разлика дали сте на игралиштето со другарчињата од маало или си на училиште, овој дуксер лесно ќе се вклопи во твојот секојдневен стил. Удобниот крој ја нуди добро позната удобност додека ракавите целосно покриени со принт го подигнуваат вашиот стил на повисоко ниво. Со купување на Puma производи од памук, вие поддржувате одржливо одгледување памук.
Спецификација:

 • Relaxed fit
 • Капуљача
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За девојчиња
  Бренд PUMA
  Возраст За тинејџери
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики 367316-02
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.287 MKD
  Заштеда 70%
  4.290 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики 366822-01
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.497 MKD
  Заштеда 70%
  4.990 MKD
  големина
  35.5
  36
  37
  37.5
  38
  38.5
  39

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CZ2570-664
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  4.712 MKD
  Заштеда 20%
  5.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CZ2570-334
  4.053 MKD
  Заштеда 30%
  5.790 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CZ2570-601
  4.053 MKD
  Заштеда 30%
  5.790 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 45B714-AA7
  1.545 MKD
  Заштеда 50%
  3.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL