на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

PUMA Дуксер Classics Summer Roar Hoodie
PUMA Дуксер Classics Summer Roar Hoodie
PUMA Дуксер Classics Summer Roar Hoodie
PUMA Дуксер Classics Summer Roar Hoodie
PUMA

PUMA Дуксер Classics Summer Roar Hoodie

код на производ: 533390-02
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Puma Classics Summer Roar детскиот дуксер со капуљача за тинејџери е интересно и урбано парче облека што ќе внесе ведрина во вашиот ден. Без разлика дали сте на игралиштето со другарчињата од маало или си на училиште, овој дуксер лесно ќе се вклопи во твојот секојдневен стил. Удобниот крој ја нуди добро позната удобност додека ракавите целосно покриени со принт го подигнуваат вашиот стил на повисоко ниво. Со купување на Puma производи од памук, вие поддржувате одржливо одгледување памук.
Спецификација:

 • Relaxed fit
 • Капуљача
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За девојчиња
  Бренд PUMA
  Возраст За тинејџери

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Дуксер FD2979-450
  4.872 MKD
  Заштеда 20%
  6.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер 45C593-023
  2.303 MKD
  Заштеда 30%
  3.290 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер CZ2570-664
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  4.417 MKD
  Заштеда 25%
  5.890 MKD
  големина
  M
  XS