на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер Behinde Trefoil
adidas Дуксер Behinde Trefoil
adidas Дуксер Behinde Trefoil
adidas Дуксер Behinde Trefoil
adidas Дуксер Behinde Trefoil
adidas Дуксер Behinde Trefoil
adidas Дуксер Behinde Trefoil
adidas Дуксер Behinde Trefoil
adidas Дуксер Behinde Trefoil
adidas Дуксер Behinde Trefoil
adidas

adidas Дуксер Behinde Trefoil

код на производ: HC7120
Šifra proizvođača: TG764

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

5.288 MKD
5.288 MKD
2.908 MKD
Заштеда: 2.380 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas BEHIND TREFOIL е машки дуксер со капуљача. Многу е удобен и пријатен за носење. Дуксерот е изработен од памук и рециклиран полиестер. Класичниот дизајн на дуксерот е збогатен со логото Trefoil, кое е симбол на вистинска спортска елеганција веќе 50 години. Можете да ги загреете рацете во топлите џебови кои се наоѓаат од страна. Брендот adidas ви го гарантира најдобриот можен квалитет.
Спецификација:

 • Машки дуксер
 • Состав: 70% памук, 30% полиестер
 • Дозволено перење во машина за перење
 • Regular fit

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики GX2272
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.684 MKD
  Заштеда 15%
  6.688 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  7.5
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики M20324
  adidas Stan Smith Leather (OG pack) се машки патики за секој ден кои оддаваат спортска ...
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.121 MKD
  Заштеда 30%
  5.888 MKD
  големина
  10-
  11
  9
  Sačuvano u omiljne
  Патики ID9825
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.991 MKD
  Заштеда 25%
  3.988 MKD
  големина
  M
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FB7998-672
  6.472 MKD
  Заштеда 20%
  8.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер MT33559-MS
  3.992 MKD
  Заштеда 20%
  4.990 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FD7415-010
  4.712 MKD
  Заштеда 20%
  5.890 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL