на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Дуксер HOODIE
Дуксер HOODIE
Дуксер HOODIE
Дуксер HOODIE
Дуксер HOODIE
Дуксер HOODIE
Дуксер HOODIE
Дуксер HOODIE
Дуксер HOODIE
Дуксер HOODIE

Дуксер HOODIE

код на производ: HF7578
Šifra proizvođača: VU944

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Потсетник на убавите времиња. Графиката на Мики и пријателите на Дизни предизвикуваат чувство на носталгија и среќа во исто време, а удобниот, мек француски фротир ќе ви овозможи супериорно чувство на удобност. Нашите производи од памук поддржуваат поодржливо одгледување памук.

Спецификација:

  • Loose fit
  • Дуксер со капуљача
  • 70% памук, 30% рециклиран полиестер - француски фротир
  • Кенгур џеб
  • Ребрести делови на ракавите и половината
  • ©Disney
  • Better Cotton Initiative
  • Боја: Бела
  • Код на производ: HF7578

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DV1678-004
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
12.472 MKD
Заштеда 20%
15.590 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DV6491-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.592 MKD
Заштеда 20%
9.490 MKD
големина
10
10.5
11
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DV7454-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.418 MKD
Заштеда 25%
9.890 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Патики DN1857-300
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.153 MKD
Заштеда 35%
6.390 MKD
големина
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Патики VN0A4UUKA05
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.178 MKD
Заштеда 35%
4.890 MKD
големина
38
38.5
39
40
40.5

слични производи