на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Дуксер TREFOIL HOODY
adidas Дуксер TREFOIL HOODY
adidas Дуксер TREFOIL HOODY
adidas Дуксер TREFOIL HOODY
adidas Дуксер TREFOIL HOODY
adidas Дуксер TREFOIL HOODY
adidas Дуксер TREFOIL HOODY
adidas Дуксер TREFOIL HOODY
adidas Дуксер TREFOIL HOODY
adidas Дуксер TREFOIL HOODY
adidas

adidas Дуксер TREFOIL HOODY

код на производ: HE9498
3.988 MKD
3.988 MKD
2.792 MKD
Заштеда: 1.196 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Откако Trefoil дебитираше во 70-тите, го носат професионални спортисти, хип хоп ѕвезди, уметници и креатори во секој агол од светот. Значи, кога ќе го облечете овој adidas дуксер, вие сте во добро друштво. Покажете ја вашата поврзаност со богатото наследство на брендот и чувствувајте се удобно во мекиот француски фротир. Со купување на производи од памук, вие поддржувате одржливо одгледување памук.

Спецификации:

 • Regular fit
 • Прилагодлива капуљача
 • 100% памук француски фротир
 • Супер тешка ткаенина
 • Кенгур џеб
 • Ребрести делови на ракавите и половината
 • Better Cotton Initiative
 • Боја: Бордо
 • Код на производ: HE9498
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики GW0560
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.242 MKD
Заштеда 30%
7.488 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики B41645
Prosecna ocena:
glas
1
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.288 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики GY0047
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.430 MKD
Заштеда 20%
6.788 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.233 MKD
Заштеда 40%
5.388 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Патики GZ2593
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.430 MKD
Заштеда 20%
6.788 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики GV8048
Prosecna ocena:
glas
1
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.430 MKD
Заштеда 20%
9.288 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-

слични производи

Sačuvano u omiljne
Дуксер DZ5641-010
4.872 MKD
Заштеда 20%
6.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL