на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NAPAPIJRI Дуксер Bamix
NAPAPIJRI

NAPAPIJRI Дуксер Bamix

код на производ: NP0A4FQE0411
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Со спојување на Napapijri потрагата за одржлива мода и нивната препознатлива урбана естетика, создаден е BAMIX машкиот дуксер. BAMIX дуксерот има едноставен и модерен дизајн кој ги комбинира само најдобрите карактеристики кои ви гарантираат удобност и најдобро вклопување благодарение на ZIP затворањето, прилагодливата фиксирана капуљача, ребрестите манжетни, кенгур џебот и штитникот за брада.
Спецификации:

 • Машки lifestyle дуксер
 • Прилагодлива капуљача
 • ZIP затворање
 • Кенгур џеб
 • Материјал: 90% памук/10% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NAPAPIJRI
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FB7998-672
  6.472 MKD
  Заштеда 20%
  8.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер MT33559-MS
  3.992 MKD
  Заштеда 20%
  4.990 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FD7415-010
  4.712 MKD
  Заштеда 20%
  5.890 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL