на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Дуксер Sportswear City Made
NIKE Дуксер Sportswear City Made
NIKE Дуксер Sportswear City Made
NIKE Дуксер Sportswear City Made
NIKE Дуксер Sportswear City Made
NIKE Дуксер Sportswear City Made
NIKE Дуксер Sportswear City Made
NIKE Дуксер Sportswear City Made
NIKE

NIKE Дуксер Sportswear City Made

код на производ: DD5925-010
5.890 MKD
5.890 MKD
3.534 MKD
Заштеда: 2.356 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Освежете ја вашата гардероба и нејзината разновидност со машкиот дуксер Nike Sportswear City Made. Таа е целосно опседната со складирањето со нејзините многубројни џебови. Изработен од мек француски фротир, ова разновидно парче има преден џеб со патент со двоен влез што го олеснува складирањето на телефонот и другите основни работи кога сте во движење. Мрежестите панели обезбедуваат насочена вентилација за да бидете пријатни и удобни додека сте во движење. Инспирирани од рефлектирачките ознаки на индустриските материјали, логото на Nike на градите и грбот дава светлечки ефект на ова освежување на спортската облека. Станете дел од тимот на Nike со машкиот дуксеr Nike Sportswear City Made и бидете забележани каде и да одите. Спецификација:

 • Машки дуксер – lifestyle
 • Опуштен крој
 • Преден џеб со двоен влез
 • Прилагодлива капа
 • Рефлектирачки елементи
 • Лого на Nike
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики DJ3624-003
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.523 MKD
  Заштеда 30%
  7.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DD3111-102
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.011 MKD
  Заштеда 10%
  7.790 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DX8963-001
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.223 MKD
  Заштеда 30%
  8.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики 924453-019
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.633 MKD
  Заштеда 30%
  15.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DA0418-100
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.952 MKD
  Заштеда 20%
  11.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DC9836-400
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.713 MKD
  Заштеда 30%
  9.590 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  DOT
  Дуксер DTA231M612-10
  2.863 MKD
  Заштеда 30%
  4.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL