на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Дуксер Sportswear Oversized Fleece
NIKE Дуксер Sportswear Oversized Fleece
NIKE Дуксер Sportswear Oversized Fleece
NIKE Дуксер Sportswear Oversized Fleece
NIKE Дуксер Sportswear Oversized Fleece
NIKE Дуксер Sportswear Oversized Fleece
NIKE Дуксер Sportswear Oversized Fleece
NIKE Дуксер Sportswear Oversized Fleece
NIKE

NIKE Дуксер Sportswear Oversized Fleece

код на производ: DJ6393-072
4.790 MKD
4.790 MKD
3.353 MKD
Заштеда: 1.437 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Oversized Fleece е женски дуксер со капуљача. Облечете го и уживајте во удобноста што ќе ви ја пружи овој женски дуксер. Со својата ширина, ви дава лежерно чувство во текот на целиот ден. Преклопениот џеб го издигнува вашиот изглед на повисоко ниво додавајќи фина текстура, додека печатеното лого ја покажува вашата љубов кон брендот. Дизајниран да паѓа на колковите, овој голем дуксер има и спуштени раменици и пространи ракави за опуштено, безгрижно чувство. Францускиот фротир има мазна површина. Капуљачата можете лесно да ја прилагодите на вашите потреби. Предниот џеб ви нуди простор каде што можете безбедно да ги складирате телефонот, клучевите или картичките.
Спецификација:

 • Женски lifestyle дуксер со капуљача
 • Модел: oversize
 • Прилагодлива капуљача
 • Преден џеб
 • Машинско перење
 • Основен материјал: 80% памук / 20% полиестер
 • Материјал за еластичните делови на ракавите и половината: 97% памук / 3% спандекс
 • Материјал за џеб: 100% полиестер
 • Материјал за постава: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.163 MKD
  Заштеда 30%
  3.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Патики AH6789-006
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.390 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики CQ6639-001
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.690 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.814 MKD
  Заштеда 40%
  4.690 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Патики CZ1645-100
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.323 MKD
  Заштеда 30%
  11.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5

  слични производи