на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Дуксер Sportswear Swoosh
NIKE Дуксер Sportswear Swoosh
NIKE Дуксер Sportswear Swoosh
NIKE Дуксер Sportswear Swoosh
NIKE Дуксер Sportswear Swoosh
NIKE Дуксер Sportswear Swoosh
NIKE Дуксер Sportswear Swoosh
NIKE Дуксер Sportswear Swoosh
NIKE

NIKE Дуксер Sportswear Swoosh

код на производ: DD5993-100
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Овој Nike Sportswear Swoosh машки дуксер се фокусира на логото што му помогна на брендот Nike да се издвои од толпата. Предимензионираното Swoosh лого недвосмислено ги сигнализира фаворитите за претстојната сезона. Искомбинирајте го со омилените тренерки и патики и подготвени сте за нови авантури. Направен од мек француски фротир, носи чувство на удобност и пријатност во текот на целиот ден. Облечете го Nike Sportswear Swoosh машкиот дуксер и бидете забележани дури и во толпата.
Спецификација:

 • Машки дуксер – lifestyle
 • Опуштен крој
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Предимензионирано Swoosh лого
 • Состав: 80% памук , 20% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики FB8883-200
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DJ9779-001
  Prosecna ocena:
  glas
  4
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.992 MKD
  Заштеда 25%
  11.990 MKD
  големина
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики FB9619-200
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.312 MKD
  Заштеда 20%
  12.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  8
  8.5
  9
  9.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FB7998-672
  6.472 MKD
  Заштеда 20%
  8.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер MT33559-MS
  3.992 MKD
  Заштеда 20%
  4.990 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FD7415-010
  4.712 MKD
  Заштеда 20%
  5.890 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL