на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NAPAPIJRI Дуксер Roen
NAPAPIJRI Дуксер Roen
NAPAPIJRI Дуксер Roen
NAPAPIJRI Дуксер Roen
NAPAPIJRI Дуксер Roen
NAPAPIJRI Дуксер Roen
NAPAPIJRI Дуксер Roen
NAPAPIJRI Дуксер Roen
NAPAPIJRI Дуксер Roen
NAPAPIJRI Дуксер Roen
NAPAPIJRI

NAPAPIJRI Дуксер Roen

код на производ: NP0A4FUZ0411
5.790 MKD
5.790 MKD
2.895 MKD
Заштеда: 2.895 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
  S
 • SM
  SM
 • XL
  XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Со динамика во својата основа, ROEN машкиот дуксер, како дел од колекцијата Napapijri Unlimited е направен од најмалку 80% органски памук, што ја одразува посветеноста на брендот за одржлива мода и зачувување на екосистемите на планетата. Се одликува со едноставна, контрастна графика која се вклопува во секоја урбана средина. Пространиот кенгур џеб и фиксната капуљача обезбедуваат удобно чувство и пријатност при целодневно носење. Комбинирајте го овој дуксер со јакна од брендот Napapijri и не дозволувајте студеното време да биде пречка за вашите авантури.
Спецификација:

 • Машки дуксер – lifestyle
 • Прилагодлива капуљача
 • Кенгур џеб
 • Материјал: 80% памук/20% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NAPAPIJRI
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.843 MKD
  Заштеда 30%
  5.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  DOT
  Дуксер DTA231M612-10
  2.863 MKD
  Заштеда 30%
  4.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL